Speciální pedagog

Mgr. Kateřina Kroužilová

Konzultační hodiny po předchozí telefonické nebo e-mailové dohodě:

hlavní budova: středa 14.00 – 16.00 hod.

telefon:  224 311 370, l. 122

Českomalínská: úterý 8.45 – 11.40 hod.

e-mail: katerina.krouzilova@zsemydestinnove.cz

• Vykonává činnosti zaměřené na vyhledávání  žáků s rizikem vzniku speciálních vzdělávacích potřeb a na podporu integrovaných žáků se speciálními vzdělávacími potřebami (SVP), všech ostatních žáků, kteří potřebují speciálně pedagogickou podporu a  žáků s přechodnými problémy.

Běžný provoz

Provoz MŠ, ZŠ dle běžného režimu a výuky podle rozvrhu.