• výuka v hodinách tělesné výchovy
  • sportovní kurzy: 1. stupeň – plavání, bruslení, 2. stupeň – lyžařský kurz
  • účast na sportovních soutěžích, např. fotbal, volejbal, nohejbal, vybíjená, házená, softbal, basketbal, futsal, přehazovaná, florbal, stolní tenis, plavání, atletický čtyřboj, přetah lanem (poháry, diplomy a jiná ocenění, která získali, si můžete prohlédnout ve vitrínách v přízemí hlavní budovy školy)
  • zájmové sportovní kroužky
  • celoškolní sportovní den na stadiónu Na Kotlářce

Tělocvičny, hřiště a jiné prostory pro sport

Škola má k dispozici dvě tělocvičny, taneční sál, venkovní víceúčelové hřiště s umělým povrchem, školní pozemek se zahradou, antukovým hřištěm a herními prvky.

Vybavení kabinetu tělesné výchovy v hlavní budově školy umožňuje výuku těchto sportů: gymnastika, atletika, fotbal, florbal, volejbal, přehazovaná, softbal, stolní tenis, líný tenis, basketbal, badminton, házená, ringo, frisbee.

Tělocvična v Českomalínské ulici je vybavena žíněnkami, lavičkami, košem na basketbal, ribstoly a je uzpůsobena i pro výuku baletu a tanců. Na stěně jsou zrcadla a baletní tyče, trvale je zde klavír. Výuku tělesné výchovy zpestřují různé míče a nářadí na sestavení překážkové dráhy, oblíbené jsou barevné kužely, tyče, kroužky a stopy.

Ve škole je k též půjčovna sportovních potřeb pro žáky, kde si lze zapůjčit sjezdové lyže, běžecké lyže, lyžařské boty, lyžařské helmy, hůlky, běžecké boty, běžecké lyže, kolečkové brusle (in-line), jízdní kola.

Ředitelské volno

Provoz MŠ sloučen na hlavní budovu od 7 - 17 hod. podle písemně přihlášených dětí, se stravou. Provoz ŠD 1.st. sloučen na budovu Českomalínská od 6.30 - 18.00 hod. podle písemně přihlášených žáků, bez stravování.