Zahraniční zájezdy

• pořádáme výukové zájezdy, a to především do Anglie, Francie a Španělska
  • délka pobytu je cca týden až dva týdny
  • specifikem je bydlení v rodinách a návštěva místní školy
  • kromě výuky ve škole mají žáci bohaté možnosti seznámit se s kulturními památkami a způsobem života v navštívené oblasti, ověřit si své konverzační dovednosti v cizím jazyce a zlepšit je
  • žáci z pobytu zpracovávají deník a dále jej využívají ve výuce, v projektech apod.
  • žákům s trvalým bydlištěm v Praze 6 je poskytována dotace Úřadu MČ Praha 6

Anglie 2017 více foto zde

Přiložené soubory

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.