Zájemci o MŠ

Zápis do MŠ pro školní rok 2019/20 se bude konat v květnu 2019 (termín bude upřesněn.

Den otevřených dveří v MŠ pro děti a jejich rodiče plánujeme na 14. března 2019 od 10-12 hod. v hlavní budově nám. Svobody 3/930.

Dokumenty k zápisu MŠ: Kritéria zápisu, formuláře ke stažení zde.

Dítě lze přihlásit do více mateřských škol. V každé MŠ žadatel obdrží potvrzení o účasti na zápisu s registračním číslem, pod kterým bude zveřejněn přijatý uchazeč a ZÁPISOVÝ lístek. ZÁPISOVÝ lístek žadatel odevzdá do zvolené mateřské školy.

Pokud zápisový lístek nebude odevzdán do mateřské školy v určeném termínu, bude takto uvolněné  místo postoupeno dalšímu zájemci v pořadí dle kritérií.

• Vyplněné a podepsané přihlašovací formuláře (žádost + evidenční list)
  • Originál či ověřená kopie lékařského potvrzení
  • Rodný list dítěte
  • Průkaz totožnosti žadatele (zákonného zástupce)
  • Potvrzení o trvalém pobytu dítěte (pokud není shodné s rodiči dítěte)

Vážení rodiče, z organizačních a provozních důvodů bude zkrácena výuka.

Projektový den

19. 10. 2018

Téma: "Republika stoletá" - náplň projektového dne bude v rámci výuky dle dopoledního rozvrhu tříd pod vedením TU.