Péběčko: participace do škol!

9. 2. 2024

Máte návrh, jak zlepšit prostředí a atmosféru v naší škole? Neváhejte a zapojte se!

Máme zde druhý ročník celoškolního projektu participativního rozpočtování: Pébéčko. Máte tak příležitost podat svůj vlastní návrh, jak zlepšit prostředí a atmosféru v naší škole. K dispozici je celková částka na Pébéčko ve výši 142.857,- Kč, maximální částka na jeden návrh je 50.000,-Kč. O podaných návrzích se bude hlasovat a vítězný projekt bude v nejkratší době na naší škole realizován.

 

Pro zvě(í)davé: Slovo Pébéčko je vytvořeno z anglického výrazu pro participativní rozpočtování PARTICIPATORY BUDGETING.

POSLAT NÁVRH ZDE

 

Než se rozhodnete Poslat návrh, přečtěte si záložku Pravidla a seznamte se s Harmonogramem a Materiály (ke stažení). Návrhy, které již byly podány vašimi spolužáky, najdete na záložce Návrhy. Tady také zjistíte, zda byl nebo nebyl váš návrh schválen do hlasování a proč. Na záložce Kontakt se dozvíte, kdo je koordinátorem Pébéčka, tedy kdo má na naší škole Pébéčko na starosti, případně získáte kontakt na organizační tým.

 

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové