Závěrečné práce

Žák by měl vypracováním závěrečné práce prokázat schopnosti a dovednosti v rámci dlouhodobější samostatné práce, vyhledávání a zpracovávání informací, v práci s MS Word a PowerPoint a v neposlední řadě schopnost kultivovaného ústního projevu.

Bonusové body slouží jako motivační prvek a mohou dodat žákům klid do závěrečné obhajoby. Lze je získat splněním termínů odevzdání jednotlivých částí práce. Více informací k hodnocení závěrečné práce naleznete v hodnotícím formuláři v přílohách (viz níže)

• Odevzdání úvodu do 30. 11.
  • Odevzdání kompletní teoretické části ke kontrole do 31. 3.
  • Odevzdání praktické části práce do 31. 5.
  • Odevzdání prezentace PowerPoint do 4. 6.

Přiložené soubory

Témata závěrečných prací 618 kB PDF dokument
Pokyny k závěrečné práci 189 kB PDF dokument
Citace 672 kB PDF dokument
Hodnocení závěrečné práce 447 kB PDF dokument

Jarní prázdniny

6. 2. 2023 - 10. 2. 2023

Školní jídelna a a školní družina mimo provoz

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.