Závěrečné práce

Žák by měl vypracováním závěrečné práce prokázat schopnosti a dovednosti v rámci dlouhodobější samostatné práce, vyhledávání a zpracovávání informací, v práci s MS Word a PowerPoint a v neposlední řadě schopnost kultivovaného ústního projevu.

• Výběr tématu do 27. 9. 2023
  • Doporučené odevzdání osnovy práce do 31. 10. 2023

Bonusové body slouží jako motivační prvek a mohou dodat žákům klid do závěrečné obhajoby. Lze je získat splněním termínů odevzdání jednotlivých částí práce. Více informací k hodnocení závěrečné práce naleznete v hodnotícím formuláři v přílohách (viz níže)

• Odevzdání úvodu do 30. 11.
  • Odevzdání kompletní teoretické části ke kontrole do 23. 2.
  • Odevzdání praktické části práce včetně prezentace PowerPoint do 17. 5.

Obhajoby závěrečných prací proběhnou 5. - 6. 6. 2024

Přiložené soubory

Pokyny k závěrečné práci 214 kB PDF dokument
Citace 672 kB PDF dokument
Hodnocení závěrečné práce 189 kB PDF dokument

Sportovní den

13. 6. 2024

Olymp Praha

Sportovní den v rámci dopolední výuky tříd (odpadá odpolední výuka)

Akademie školy

19. 6. 2024

Představení pro rodiče od 16 hod. nebo 18 hod. Vstupenky budou v prodeji na vrátnici školy obou budov od 11. 6. 7.40 – 8 hod. nebo 13.00 – 15.30 hod.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.