9. B

Třídní učitelka:  Mgr. Martina Kučerová

Vánoční trhy

Jsou za námi další vánoční trhy. Jako žáci devátého ročníku jsme letos neprodávali výrobky, nýbrž občerstvení. A šlo nám to!

Schola Pragensis

Navšítivili jsme veletrh středních škol.

Ohlédnutí za školou v přírodě

Několik momentek z naší poslední školy v přírodě.

Bubnování

Dne 17.10 jsme se zúčastnili akce bubnování do škol. Snažili jsme se během jedné vyučovací hodiny ovládnout nástroj a sladit se do jednoho tělesa.

Projektový den

Dne 21.10 jsme při projektovém dnu s názvem Cesta kolem světa mezi námi přivítali fotografa a cestovatele Jiřího Sourala, který nám přiblížil Zelenou zemi Grónsko.

Den Integrovaného záchranného systému

Dne 3. října 2019 proběhl na škole den se složkami integrovaného záchranného systému. Pracovníci z řad hasičů, záchranářů, zdravotníků, policistů, armády a BESIPu nám na několika stanovištích a v několika blocích přiblížili část svojí práce.

školní rok 2019/20

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17