Zápis do školky

2. května 2024 (13:00 - 17:00) budova nám. Svobody 3/930, přízemí

Registrační elektronický systém k zápisu do MŠ: https://jakdoskolky.cz/zapis/ bude spuštěn 3. dubna 2024 a bude ukončen 1. května 2024, tedy v noci před dnem zápisu. Na pořadí registrací nezáleží, rozhoduje pouze spádovost, proto s registrací nespěchejte a vše raději pečlivě vyplňte. Ke své registraci se můžete kdykoli vrátit, informace změnit či doplnit a dokonce si můžete rezervovat i jiné časy! Kritéra zápisu do MŠ pro školní rok 2024/25 naleznete v přílohách na této stránce. 

Potřebné dokumenty k zápisu do MŠ, které musí být u žádosti doloženy:

  • Rodný list dítěte (ke kontrole správnosti dokumentů)
  • Žádost o přijetí dítěte ke vzdělávání, která bude vygenerována po vyplnění registrace na stránkách jakdoskolky.cz (vytištěnou s podpisy zákonných zástupců a lékařské potvrzení o očkování u dětí)
  • Občanský průkaz zákonného zástupce (pro kontrolu trvalého pobytu)
  • U cizinců pas a povolení k pobytu na území ČR (pro kontrolu povolení pobytu a kontrolu správnosti vyplněných dokumentů)
  • Případná odborná a jiná doporučení

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové