1. B

Třídní učitelka: Mgr. Jana Dvořáková

20.12.2019

1.B jela dnes na výlet do Příbrami. Děti si vyzkoušely stará řemesla a pak se jeli podívat do Hornického muzea.

19.12.2019

Dneska jsme absolvovali naší první vánoční besídku, kdy si děti donesly cukroví, daly dárečky a zazpívaly si koledy.

12. - 13.12.

Naše děti poprvé spaly ve škole, kde si vyrobily své strašidýlka a hrady a poté se zavrtaly do svých spacáků.

10.12.2019

Ukázat se nám přišly děti, které si nacvičily krásné vystoupení na téma "narození Ježíška".

5.12.2019

Ve čtvrtek nás navštívil čert,anděl i Mikuláš. A usoudil, že jsou naši prvňčci hodní a nikoho si do pekla nevzal.

Návštěva lišky

Naše prvňáčky přišla navštívit lištička, kterou jsme si mohli pohladit a dozvěděli jsme se o ní spoustu zajímavých informací.

2.10. Jsme navštívili školní knihovnu, kde se děti dozvěděly, jak si mohou půjčovat knihy a jak s nimi zacházet.

školní rok 2019/20

Mgr. Jana Dvořáková