5. A

Třídní učitelka: Mgr. Hedvika Budilová

Koncert výjimečně talentovaných houslistů a violoncellistů do 16 let z různých koutů naší republiky hostil v sobotu 16. října 2021 Nový zámek v Kostelci nad Orlicí. V jeho Zrcadlovém sále zahráli nejlepší čeští účastníci 63. ročníku Kocianovy houslové a 26. ročníku Heranovy violoncellové soutěže. Tento koncert byl speciální cenou majitele zámku Františka Kinského.

Už 63. ročník Kocianovy houslové soutěže v zámku Kinských reprezentovala Lucie Troupová z Prahy za kategorii 1.

školní rok 2021/222

školní rok 2020/21

školní rok 2019/20

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

Mgr. Hedvika Budilová

e-mail: hedvika.budilova@zsemydestinnove.cz

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.