6. B

Třídní učitelka: Mgr. Jarmila Supeková

Adaptační kurz 6.B Machův Mlýn (7. 9. - 9. 9. 2022)

Na začátku září jsme absolvovali adaptační kurz, který byl sice krátký, ale zato intenzivní. Instruktoři nám připravili spoustu zábavných aktivit a her, ktré byly zaměřeny na vzájemnou spolupráci, komunikaci, porozumění, ale i kreativitu. Zážitky, které si odtud odnášíme jsou velmi cenné do našich dalších společných let a myslím, že naše třída má dobré základy, jak udržet správnou partu. Poděkování patří i paní asistence Hance, která s námi kurz absolvovala a s dětmi má krásný vztah.

Výchovný koncert The Beatles 23. 9. 2022

Dne 23. 9. 2022 se uskutečnil výchovný koncert. Žáci mohli nejenom slyšet písničky této slavné skupiny, ale dozvěděli se i informace o skupině a jejich začátcích. Koncert byl prokládán i zajímavými otázkami ze života skupiny, na které žáci měli možnost odpovídat.

školní rok 2022/23

školní rok 2021/22

školní rok 2020/21

školní rok 2019/20

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.