Zájemci o školu

Zápis proběhne 16. a 17. 4. 2024 (14:00 - 18:00); budova nám. Svobody 3/930

Registrační elektronický systém k zápisu do 1. ročníku: https://jakdoskoly.cz/zapis/. Registrace dětí a rezervace časů pomocí tohoto průvodce bude spuštěna 18. března 2024 a bude ukončena 15. dubna 2024, tedy v noci před prvním dnem zápisů. Na pořadí registrací nezáleží, rozhoduje pouze spádovost, proto s registrací nespěchejte a vše raději pečlivě vyplňte. Ke své registraci se můžete kdykoli vrátit, informace změnit či doplnit a dokonce si můžete rezervovat i jiné časy! Kritéra zápisu do ZŠ pro školní rok 2024/25 naleznete v přílohách na této stránce. 

 

Potřebné dokumenty k zápisu do 1. ročníku, které musí být u žádosti doloženy:

  • Rodný list dítěte
  • Žádost o přijetí dítěte ke vzdělávání, která bude vygenerována po vyplnění registrace na stránkách jakdoskoly.cz (vytištěnou s podpisy zákonných zástupců)
  • Občanský průkaz zákonného zástupce
  • U cizinců pas a povolení k pobytu na území ČR
  • Případná odborná a jiná doporučení
  • Pro odklad školní docházky nebo dřívější nástup dítěte do školy (zápis pětiletých): 1) formulář Žádost o odklad, 2) dokument z PPP nebo SPC a 3) od odborného lékaře.

Přiložené soubory

Kritéria pro přijímání 319 kB PDF dokument
Jak přihlásit dítě do ZŠ 3 MB PDF dokument
Spádové obvody školy 428 kB PDF dokument
Nejčastější otázky 112 kB PDF dokument

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové