5. C

Třídní učitelka: Mgr. Hana Hedlová

V září vyráběla celá třída sopky.

V říjnu jsme byli v ZOO Praha.

V listopadu jsme navštívili planetárium a škola dostala nové hřiště.

V prosinci jsme se loučili se Suad, navštívili jsme koncert J.J.Ryby - Česká mše vánoční,šili jsme jablíčka na školní vánoční strom, během exkurze jsme si prohlédli Národní divadlo a uspořádali jsme si vánoční besídku.

Leden pro nás znamenal několik karantén z důvodu coronaviru.

V únoru jsme pilně navštěvovali školní hřiště, připravovali jsme občerstvení ve školní kuchyňce a vyraběli jsme masky na Masopust.

školní rok 2021/22

školní rok 2020/21

školní rok 2019/20

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

Mgr. Hana Hedlová

e-mail: hana.hedlova@zsemydestinnove.cz

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.