5. C

Třídní učitelka: Mgr. Pavla Obstová

Dílna Vyšívané obrázky

V Náprstkově muzeum jsme si vyzkoušeli vyšívání. Přes počáteční nejistotu jsme se díky pekelnému soustředění docela s úspěchem poprali s křížkovým stehem. Prošli jsme si i zajímavé výstavní expozice.

Planetárium

V úžasném celooblohovém promítacím sálu planetária jsme si v programu Vesmír kolem nás prohloubili naše znalosti z hodin přírodovědy.

Primární prevence 15. 11.

Tentokrát jsme si v rámci primární prevence povídali na téma Kamarádství a přátelství.

Divadlo Minor

V divadle Minor jsme si dnes 6. 11. skvěle užili představení Robin Hood. Herci a hudebníci na závěr sklidili dlouhý zasloužený potlesk nadšeného, chvílemi ani nedutajícího publika.

Přírodověda

K učivu o elektrické energii nám pan učitel Němeček přišel prakticky ukázat, jak funguje elektrický obvod a v praxi dokázat, které látky vedou a které nevedou elektrický proud.

Cesta kolem světa

Projektový den jsme strávili v Centru současného umění DOX. V programu S kůží na trh a výstavě Petra Síse O létání a jiných snech jsme se vydali do různých zemí i světa fantazie a snů.

Tvoříme ...

V naší třídě opět s velkou chutí tvoříme, kreslíme, malujeme... Nebojte, samozřejmě se i poctivě učíme a nabíráme nové znalosti a dovednosti. Ale to se tak hezky nefotí ;-) V září jsme si kromě toho užili Vědecký jarmark, polovina dětí výjezd do Anglie a všichni den s IZS. Čeká nás projektový den Cesta kolem světa a v listopadu divadlo a planetárium.

školní rok 2019/20

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17