6. A

Třídní učitelka: PhDr. Radka Urbanová

Den integrovaného záchranného systému

V pátek 27.září proběhl na naší škole Den integrovaného záchranného systému. Žáci dostali příležitost seznámit se s prací a vybavením hasičů, Armády ČR nebo Policie ČR. Zkusili si poskytnout první pomoc, dozvěděli se mnoho informací o bezpečném používání internetu a bezpečném pohybu v městské dopravě. Nejvíce je zaujala ukázka práce kynologů a střelba z laserové pistole na terč.

školní rok 2019/20

školní rok 2018/19