3. C

Třídní učitelka: Mgr. Hana Hedlová

Projektový den IZS

V pátek 27.9.2019 celá škola absolvovala projektový den s "Integrovaným záchranným systémem". Děti se seznámily s činností Hasičského záchranného sboru ČR, Zdravotnické záchranné služby a Policie ČR. Mohly si prohlédnout hasičská a policejní auta, viděly výcvik policejních psů a práci psovodů a vyzkoušely si překážkovou dráhu na kolech. Na závěr se zúčastnily přednášky o používání internetu a kyberšikaně.

Projektový den ZOO Praha

V pondělí 21.10.2019 jsme v rámci projektového dne vyrazili do ZOO Praha. Téma dne bylo "Cesta kolem světa za zvířaty". Krásná byla už cesta pěšky do ZOO přes Stromovku a jízda přívozem. V ZOO se děti rozdělily do dvojic a cestou vyplňovaly pracovní listy o zvířatech z celého světa, které jsme během prohlídky viděli. Děti si mohly porovnat v ZOO svoji rychlost s rychlostí zvířat na trenažéru a dozvěděly se spoustu zajímavých informací o zvířatech. Počasí bylo krásné a všichni jsme si projektový den užili.

školní rok 2019/20

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

Mgr. Hana Hedlová