6. D

Třídní učitelka: Mgr. Soňa Justová

Rybova mše vánoční

Páteční vyučování jsme si zpříjemnili návštevou kostela a poslechli si Rybovu mši vánoční v podání studentů Střední pedagogické školy Evropská. Nádherný zpěv a hudba mnohé skutečně předvánočně naladila!

Vánoční trhy

V pondělí 2.12. jsme se zapojili do dobročinné akce a výrobou dekorací jsme přispěli Nadaci Kapka naděje.

Výstava - Keltové

Dne 22.10.2019 jsme se vydali na výstavu za Kelty do Národního muzea v rámci hodiny výtvarné výchovy. Na výstavě nebyly jen keltské šperky, zbraně a oblečení, ale i maketa obydlí v realné velikosti. Výstava o minulosti a historii na našem území se nám moc líbila.

Projektový den

V pondělí 21.října jsme se věnovali velkému tématu Cesta kolem světa. Děti si vyslechly zajímavou přednášku, pracovaly s informacemi z televizních reportáží a závěrem pečlivě zpracovaly svůj vlastní cestovatelský projekt.

Zážitkový kurz

Začátkem září jsme absolvovali stejně jako ostatní šesté třídy adaptační kurz v Machově mlýně. Slunečné počasí, půvabná krajina a výborné naladění všech zúčastněných přispěly k tomu, že jsme společně prožili příjemné tři dny, vyzkoušeli si mnoho nových her v týmové spolupráci a posílili tím pozitivní vztahy celého kolektivu.

školní rok 2019/20

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17