6. D

Třídní učitel: Mgr. Matěj Měchura

Již druhým rokem se sešly složky Integrovaného záchranného systému na pražském Vypichu. Právě tady připravila Praha 6 speciální den určený pro všechny děti, které se tu mohly seznámit s prací záchranářů, policistů, armády, ale také například celníků či vězeňské služby.

Dlouholetou tradici mají seznamovací kurzy pořádané na začátku školního roku pro šesté třídy. Konají se v rekreačním areálu Máchův Mlýn, kdy během dvou a půl dne jednotlivé třídy absolvují nabitý program plný soutěží a her zaměřených na spolupráci, důvěru a kreativitu. To vše pod vedením zkušených lektorů z řad pedagogického sboru. Je to ideální příležitost lépe poznat svého nového třídního učitele a nové spolužáky.

školní rok 2021/22

školní rok 2020/21

školní rok 2019/20

školní rok 208/19

Video ze školy v přírodě zde.

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Jméno a příjmení

e-mail: matej.mechura@zsemydestinnove.cz

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.