6. D

Třídní učitel: Mgr. Matěj Měchura

 

  • V rámci pracovní a výtvarné výchovy mají děti hodiny s paní učitelkou Malchárkouvou velmi pestré. Návštěva studentských prací na ČVUT a výstava věnovaná Radku Pilařovi je toho důkazem. 

 

  • Již druhým rokem se sešly složky Integrovaného záchranného systému na pražském Vypichu. Právě tady připravila Praha 6 speciální den určený pro všechny děti, které se tu mohly seznámit s prací záchranářů, policistů, armády, ale také například celníků či vězeňské služby.

 

  • Dlouholetou tradici mají seznamovací kurzy pořádané na začátku školního roku pro šesté třídy. Konají se v rekreačním areálu Máchův Mlýn, kdy během dvou a půl dne jednotlivé třídy absolvují nabitý program plný soutěží a her zaměřených na spolupráci, důvěru a kreativitu. To vše pod vedením zkušených lektorů z řad pedagogického sboru. Je to ideální příležitost lépe poznat svého nového třídního učitele a nové spolužáky. 

 školní rok 2021/22


školní rok 2020/21


školní rok 2019/20


školní rok 2018/19

Video ze školy v přírodě zde.


školní rok 2017/18


školní rok 2016/17


 


Jméno a příjmení

e-mail: matej.mechura@zsemydestinnove.cz


Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové