8. A

Třídní učitelka: Mgr. Martina Kučerová

Bruslení v malé sportovní hale na Výstavišti Holešovice

Dne 22.3. jsme měli možnost strávit hodinu na ledě, každý podle svých schopností a zájmů. Někdo jen tak bruslil, jiný hrál hokej a další za instruktáže tělocvikářů zlepšoval techniku bruslení. Akce se velmi zdařila.;

Projektový den s první pomocí

Dne 24.2. se naše třída zúčastnila bloku šesti vyučovacích hodin na téma poskytování první pomoci pod vedením záchranářky Máji z Life Rescue záchranáři Praha.

Škola v přírodě

V květnu jsme vyjeli do Pasek nad Jizerou na školu v přírodě. Pobyt jsme si užili ve zdraví a k plné spokojenosti všech. Už se těšíme na další.

Sportovní den

V červnu jsme po dvouleté pauze na naší škole opět zorganizovali sportovní den ve Stromovce v areálu Olymp Centrum Sportu.

školní rok 2022/23

školní rok 2021/22

školní rok 2020/21

školní rok 2019/20

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

Mgr. Martina Kučerová

e-mail: martina.kucerova@zsemydestinnove.cz

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.