2. D

Třídní učitelka: Mgr. Lenka Volfová

Poslední únorový den jsme se zúčastnili masopustního veselí v karnevalových maskách s tancem a zpěvem. Děkuji rodičům za spolupráci při přípravě.

V rámci tělesné výchovy se snažíme být co nejčastěji venku. Využíváme nově vybudované hřiště pro naši školu, případně některé z četných hřišť v okolí.

Pokračujeme v projektu "Trenéři do škol" a každé pondělí zkoušíme nové sporty, abychom se případně mohli rozhodnout, kterým pohybovým aktivitám bychom se mohli věnovat ve volném čase. Vyzkoušeli jsme judo, florbal, gymnastiku. Další sport je pro nás zatím překvapením. Jsme moc zvědaví, co si pro nás trenéři přichystají příště.

Jsme začínající čtenáři, proto nás zajímá školní knihovna. Na besedě jsme se dozvěděli výpůjční řád a seznámili se s nabídkou knih. Těšíme se, až si některou přečteme.

V rámci projektu "Trenéři do škol" navštěvujeme každé pondělí venkovní hřiště (dle počasí). Již jsme vyzkoušeli ragby a fotbal. Těšíme se na další sporty.

školní rok 2022/23

školní rok 2021/22

Jméno a příjmení

e-mail: lenka.volfova@zsemydestinnove.cz

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.