2. D

Třídní učitelka: Mgr. Šárka Schwarzová

V září jsme navštívili školní knihovnu. Mohli jsme si prohlédnout všechny knihy a pokud se nám některá hodně líbila, půjčili jsme si ji domů.

V listopadu proběhl projekt Finanční gramotnost. Seznámili jsme se se vznikem peněz, nějaké si vyrobili a k nim i peněženku. Potom jsme si hráli na obchod.

Poslední společný den před Vánoci jsme ve Stromovce pochutinami pro ptáčky a veverky ozdobili stromeček. Zazpívali jim koledy a potom využili krásný den ke hrám v přírodě.

V únoru jsme začali chodit plavat. Moc nás to baví.

Březen - návštěva divadla. Společně jsme viděli představení Nejlokomotivovatější lokomotiva, které se nám moc líbilo. A už se těšíme na pokračování.

V dubnu jsme se dočkali pokračování divadla o Nejlokomotivovatější lokomotivě, kde jsme se podívali i do vesmíru. Ale ještě předtím jsme si společně zabubnovali a zazpívali. Také jsme navštívili knihovnu, kde jsme si připomněli, jak se chovat ke knihám a vybrali si krásné čtení.

školní rok 2020/21

Mgr. Šárka Schwarzová

e-mail: sarka.schwarzova@zsemydestinnove.cz

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.