7. A

Třídní učitelka: Mgr. Jarmila Supeková

Projektový den - první pomoc 10. 12. 2019

Žáci 7. ročníků absolvovali projektový den na téma první pomoc, kde se dozvěděli nové informace a mohli si tak rozšířit své znalosti z dané problematiky.

Projektový den - vánoční dílna a vánoční trhy 29. 11 a 2. 12. 2019

V rámci projetkové dne jsme na vánoční dílně vyráběli vánoční dekorativní předměty, které jsme posléze prodávali na vánočních trzích. Žáci si na výrobcích nechávali záležet, věděli že vybrané penízky poputují pro dobrou věc a naším cílem bylo vybrat co nejvíce, abychom tak mohli pomoci dětem onkologicky nemocným, které má pod svými křídly nadace Kapka naděje. Děkujeme moc rodičům za koupení  výrobků, měli jsme obrovskou radost, nejen z částky kterou jsme vybrali, ale i ze samotného prodeje.

Primární prevence - 14. 11. 2019

Program byl pro žáky připraven na 2 vyučovací hodiny, byl zaměřen především na prevenci a rizika závislosti na technologiích. Žáci se velmi dobře zapojovali do diskuze a společně strávený čas nám rychle utekl.

Projektový den - Cesta kolem světa 21. 10. 2019

Žáci si nejdříve poslechli připravenou přednášku o Eskymácích, kde se dozvěděli pikantní zajímavosti  a poté navázali na své vlastní prezentace, které měli moc hezky připravané. Během dopoledne jsme se ocitli v různých koutech světa a mohli tak shlédnout zajímavá místa, památky, přírodní rezervace i místní pochutiny.

Bubnování do škol 17.10. 2019

Žáci si mohli vyzkoušet známé i méně známé hudební nástroje a spolu tak vykouzlit rytmus, který se rozhléhal po celé aule.

Den Integrovaného zachranného systému 27. 9. 2019

Žáci měli možnost praktických ukázek na jednotlivých stanovištích. Mohli si tak rozšířit své obzory o nové informace a dozvědět se důležitá pravidla spojená s bezpečným chovaním nejen venku, ale i na sociálních sítích.

školní rok 2019/20

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17