7. A

Třídní učitelka: Mgr. Jarmila Supeková

Bubnování do škol 17.10. 2019

Žáci si mohli vyzkoušet známé i méně známé hudební nástroje a spolu tak vykouzlit rytmus, který se rozhléhal po celé aule.

Den Integrovaného zachranného systému 27. 9. 2019

Žáci měli možnost praktických ukázek na jednotlivých stanovištích. Mohli si tak rozšířit své obzory o nové informace a dozvědět se důležitá pravidla spojená s bezpečným chovaním nejen venku, ale i na sociálních sítích.

školní rok 2019/20

školní rok 2018/19