1. A

Třídní učitelka: Mgr. Jana Hejnová

Sportík

Letos započal na naší škole zajímavý projekt s názvem „Sportík“ aneb trenéři ve škole. Jednou týdně nás v hodinách tělesné výchovy navštěvují trenéři nejznámějších sportů a ukazují nám základní pohyby, cviky a pravidla jednotlivých sportů. První měsíc výcviku byl věnován základům juda.

Návštěva knihovny

V naší pěkné škole jsme navštívili školní knihovnu. Paní knihovnice nás seznámila se vším, co v knihovně najdeme, ale i s důležitými pravidly půjčování knih. Mohli jsme si hned každý nějakou knihu zapůjčit. Vybrali jsme si knížky o zvířátkách a o dětech, teď ještě především ty, kde je hodně obrázků. Zatím nám je čtou většinou maminky, ale moc se snažíme, abychom to brzy zvládli sami.

Životní změna

A je to tady! Těšili a báli jsme se zároveň. Nevěděli jsme, co nás přesně čeká…..

Ale všechno dobře dopadlo. Jsme již více než týden ve škole a zatím jsme všechno zvládli skvěle!

školní rok 2019/20

Mgr. Jana Hejnová