3. A

Třídní učitelka: Mgr. Hedvika Budilová

Praha a její památky

V hodinách prvouky se žáci 3.A věnují tématu - naší obci Praze. V projektový den si pak obohatili své vědomosti vycházkou přímo do centra Prahy. Společně jsme prošli část Královské cesty od Prašné brány přes Karlův most až za Malostranskou mosteckou věž. Během exkurze jsme viděli i Staroměstskou radnici a Orloj. Ve škole jsme zpracovávali pracovní listy a už se těšíme na další výcházku z naší historie.

školní rok 2019/20

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

Mgr. Hedvika Budilová