2. A

Třídní učitelka: Mgr. Eva Wollnerová

Září

Po prázdninách jsme se sešli ve druhé třídě. Četli a prohlíželi jsme si zajímavosti z prázdninových deníků. Viděli jsme společně divadelní představení Kouzelný les. Také jsme začali s výukou plavání, na které se každý týden většina dětí moc těší.

Říjen

Poslechli jsme si  nádherný koncert keltské hudby s mnoha dobovými nástroji a chlapeckým sborem Bruncvík. Projektový den Cestování po světě jsme zakončili tvořením v keramické dílně. Halloween jsme si užili v převlecích a s kouzly. Dýňový koláč jsme společně začarovali, upekli a snědli.

školní rok 2019/20

školní rok 2018/19

Mgr. Eva Wollnerová

e-mail: eva.wollnerova@zsemydestinnove.cz