2. A

Třídní učitelka: Mgr. Eva Wollnerová

Začátek školního roku

S úsměvem a dobrou náladou jsme se začali učit ve druhé třídě. Přečetli jsme prázdninové deníky a vyhlásili vítěze. Zopakovali jsme mnoho důležitého z první třídy a začali se spoustou nového a zajímavého učení. Podívali jsme se do školní knihovny a odstartovali letošní čtenářskou soutěž.

Velmi nás zaujal projekt Kapka vody, kde jsme si povídali o koloběhu vody v přírodě. Zjistili jsme, jak se voda chová ve volné krajině i po úpravě vodního toku ve městech. Zajímavé byly pokusy s mechanickým i chemickým čistěním vody. Naučili jsme se, jak je důležité s vodou správně hospodařit a zbytečně s ní neplýtvat.

školní rok 2023/24

školní rok 2022/23