7. C

Třídní učitel: Mgr. Lenka Ryzáková

Jednodenní GO kurz

V září jsme se zúčastnili jednodeního zážitkového kurzu, který se konal na Ladronce. Program pro nás připravili učitelé z naší školy z důvodu zapojení nově příchozích žáků do naší třídy. Celé dopoledne jsme hráli hry zaměřené na seznámení, spolupráci, ale také i soutěživé. Třídě 7. C se program velice líbil a přáli by si mít více takových dnů. 

 

Projektový den - republika stoletá

Dne 19. 10. se uskutečnil projektový den na téma republika stoletá. Naše třída navštívila poštovní muzeum, kde probíhala výstava o skautingu. Žáci se dozvěděli informace o historii a součastnosti českého i zahraničního skautingu. Zahráli si hru setonovku a kimovku a shlédli krátký dokument. Z výstavy byli všichni nadšení. Hry nás zaujali a tak jsme si je po návratu zahráli ještě ve třídě. 

 

Projektový den - vánoční dílna

Dne 30. 11. se uskutečnil projektový den na téma vánoční dílna. Žáci vyráběli spousty vánočních výrobků na vánoční trhy, které se uskutečnili 3. 12. v Aule. 

školní rok 2018/19


školní rok 2017/18


školní rok 2016/17


 


Mgr. Lenka Ryzáková

e-mail: lenka.ryzakova@zsemydestinnove.cz


Kalendář akcí

Prohlídka školy

Žáci právě připravují videoprohlídku naší školy. Jak to u nás vypadá se zatím můžete podívat zde

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové