2. C

Třídní učitelka: Mgr. Michaela Dvořáková

• V září jsme se opět sešli v naší třídě i s novými spolužáky, kteří mezi nás skvěle zapadli.

• Také jsme začali chodit na kurs plavání. Navštívili školní knihovnu a začali s výukou.

• V říjnu jsme podnikli první výlet do  Dinosauria v Praze. Naučili se tančit Mazurku, oslavili Den stromů a vznik Československé republiky.

• V listopadu jsme slavili sv. Martina a do školy za námi přijelo divadlo. Byl projektový den, finanční gramotnost.

• V prosinci jsme si opět vyzkoušeli online výuku, kterou jsme měli nacvičenou už z první třídy a šla nám skvěle.

• Také jsme měli třídní besídku a nezapomněli jsme ani na zvířátka ve Stromovce.

• V lednu jsme navštívili Divadlo v Dlouhé a náramně si to užili. Ukončili kurs plavání a dostali pololetní vysvědčení.

• V únoru jsme měli projekt Domácí mazlíček. Žáci nám představovali své mazlíčky. Začali nám tělocviky, kdy jedna hodina bývá s trenérem. Znovu jsme byli v Divadle v Dlouhé. A opět se 2x ocitli na online výuce. Také jsme si užili víkendovou výzvu Dortování.

školní rok 2021/22

školní rok 2020/21

Mgr. Michaela Dvořáková

e-mail: michaela.dvorakova@zsemydestinnove.cz

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.