Setkání předškolák

Setkání pro předškoláky formou odpoledních setkání (14.30 až 15.30 hodin) zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy. Paní učitelky si přihlášené děti vyzvednou před budovou školy Českomalínská 35 ve 14.20 hod. Děti budou mít roušku a přezutí.

Z důvodu epidemiologické situace budou mít možnost se setkání zúčastnit jen děti. Rodiče se mohou seznámit s prostředním školy na dni otevřených dveří 24. 2. 2022 od 10-12 hod.

Přihlášky na setkání předškolák:  radka.fajmanova@zsemydestinnove.cz

Termíny: Českomalínská

• 24. 11. 2021 Podzimní skřítek
  • 9. 2. 2022 Sněhové království
  • 9. 3. 2022 Svátky jara

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.