Přípravy na tradiční vánoční jarmark v plném proudu

8. 11. 2023

Rok s rokem se sešel a děti opět mají plné ruce práce s výrobky na tradiční vánoční jarmark.

Ve třetím ročníku děti vyráběly vánoční věnečky s využitím jutových stuh. Vystřihování filcových dekorací na dozdobení byla pro ně trochu větší výzva, a proto jim velmi rádi pomohli jejich starší spolužáci z osmých ročníků. Výsledek spolupráce stojí za to! Povedené vánoční věnečky!

Přijďte se sami přesvědčit 30. 11., kdy koupením výrobků podpoříte dobrou věc. Získané peníze poputují na projekt Fondu ohrožených dětí – Klokánek.

Hana Tesařová, Miriam Milosavljevič

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové