Projekt MIU v doučování sociálně znevýhodněných žáků

5. 9. 2023

Naše škola se v roce 2023 účastní projektu Akreditovaného tréninkového centra metod pro osobní rozvoj, během něhož může více než 150 sociálně znevýhodněných žáků z celé České republiky využít práci s metodou instrumentálního uvědomování pro zlepšení a rozvoj kognitivních funkcí, posílení sociálních kompetencí a školních návyků. Projekt je realizován v rámci investice 3.2.3. Národního plánu obnovy a je financován Evropskou unií.

Přiložené soubory

Projektu MIU doučování 129 kB PDF dokument

Sportovní den

13. 6. 2024

Olymp Praha

Sportovní den v rámci dopolední výuky tříd (odpadá odpolední výuka)

Akademie školy

19. 6. 2024

Představení pro rodiče od 16 hod. nebo 18 hod. Vstupenky budou v prodeji na vrátnici školy obou budov od 11. 6. 7.40 – 8 hod. nebo 13.00 – 15.30 hod.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.