6. A

Třídní učitelka: Mgr. Martina Kučerová

Adaptační pobyt v Machově mlýně

Letošní školní rok jsme se nejprve všichni přivítali po prázdninách v naší nové kmenové učebně č. 201 a hned druhý den jsme vyjeli na adaptační pobyt v Machově mlýně.

Poloha objektu uprostřed přírody se nám moc líbila, vybavení areálu bylo pro naše plány a potřeby zcela vyhovující a strava byla nad očekávání dobrá. S ubytováním jsme byli také spokojeni.

Počasí nám vyšlo parádní, nepršelo ani nebylo horko na venkovní aktivity. Přes den jsme soutěžili v týmech a večer hráli hry ve společenské místnosti a v jídelně. Do všech činností jsme šli naplno, radovali se z výher a případné prohry jsme brali naprosto sportovně.

Celá třída jsme zkrátka prima tým!

školní rok 2020/21

školní rok 2019/20

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

Mgr. Martina Kučerová

e-mail: martina.kucerova@zsemydestinnove.cz

Jarní prázdniny

1. 3. 2021 - 5. 3. 2021

Školní jídelna a školní družina mimo provoz; mateřská škola v omezeném provozu v budově Českomalínská.

Ve čtvrtek 18. 3. 2021 proběhne od 11:00 do 12:00 hodin videokonference s vedením školy, kde bude možné získat doplňující informace o provozu mateřské školy a odpovědi na dotazy k zápisu do MŠ.  Schůzka bude vytvořena pomocí programu Microsoft Teams a vstoupíte do ní prostřednictvím odkazu (viz níže)

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.