O školní družině

hlavní budova / tel.: 222 202 505

budova Českomalínská / tel.: 222 202 573

• ranní družina: 6.30 – 7.40 hodin (sběrná třída)
  • odpolední družina: 11.40 – 16.00 hodin (v jednotlivých odděleních)
  • večerní družina: 16.00 – 18.00 hodin (sběrná třída)

Školní družina pracuje rozděleně ve dvou budovách podle jednotlivých ročníků – hlavní budova školy a budova v Českomalínské ulici. Družina na hlavní budově školy pracuje v šesti odděleních a družina v Českomalínské pracuje v osmi odděleních formou odpočinkových, rekreačních a zájmových činností. Každé oddělení pracuje dle schváleného ročního plánu a rozvrhu činností schváleného pro každé oddělení.

Žáci jsou do školní družiny přihlášeni na základně zápisního lístku a platby školní družiny. Příchody a odchody žáků jsou do zápisového lístku zaznamenány zákonným zástupcem. Žáci odchází domů pouze na základě písemného uvolnění a souhlasu rodičů. (Nelze žáky uvolnit na základě telefonického rozhovoru z důvodu bezpečnosti žáků).

Denní rozvrh činností

06,30 – 07,40 výchovná činnost rekreační a tělovýchovná

11,40 – 13,30 hygienická příprava na oběd, odpočinková činnost

13.30 – 14.15 zájmová a výchovně vzdělávací činnost

14,15 – 15,15 vycházky nebo individuální činnost, zájmová činnost

15,15 – 15,30 příprava do vyučování (individuálně, i dle zájmu rodičů)

15,30 – 18,00 zájmová činnost, postupný odchod dětí

Obsazení oddělení ve školním roce 2021/22

Budova Českomalínská (ČM):

1. oddělení, Bc. Johnová Lenka                     ČM 1.A

2. oddělení, Bc. Veronika Novotná               ČM 1.B

3. oddělení, Ilona Krejčí                                ČM 1.C

4. oddělení, Mgr. Josefína Hettnerová         ČM, 1.D

5. oddělení, Simona Klubalová                     ČM 2.A

6. oddělení, Bc. Kristýna Dvořáková             ČM 2.B

7. oddělení, Liliana Myšičková                      ČM 2.C

8. oddělení, Zuzana Roubíčková                   ČM 2.D

Hlavní budova (HB):

9. oddělení, Anna Nejedlá                         3.A, 5.B

10. oddělení, Ing. Eva Balíková                  3. B, 5.C

11. oddělení, Bc. Lucia Vitteková                3.C

12. oddělení, Mgr. Terezia Živická               4.A

13. oddělení, Michaela Hrdličková               4.B

14. oddělení, Martina Erbová                      4.C, 5.A

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.