Olympiáda v anglickém jazyce

4. 2. 2020

V pondělí 3.února 2020 se na naší škole uskutečnilo školní kolo olympiády v anglickém jazyce pro II. stupeň ZŠ. Soutěže se zúčastnilo 41 žáků. Žáci projevili velmi dobré dovednosti – poslech, gramatika, konverzace. Zejména v oblasti konverzace prokázali velmi dobré vědomosti i schopnosti domluvit se v zahraničí. Bylo velmi těžké vybrat ty nejlepší.

Kategorie IA - 6./7.třídy

1. místo Patrik Růžička 7.C

2. místo Martin Horony 7.C

3. místo Kryštof Klein 7.D

Kategorie IC - 6./7. třídy

1. místo Lada Stašková 6.B

2. místo Ludvík Feygl 7.C

3. místo Kryštof Bambous 6.D

Kategorie IIA . 8./9. třídy

1. místo David Zitko 8.B

2. místo Matyáš Frank 9.A

3. místo Samuel Heller 9.C

Kategorie IIC 8./9.třídy

1. místo Natálie Obručová 8.C

Do obvodního kola, které se uskuteční na naší škole 21. února 2020 postupují Patrik Růžička a David Zitko.

Všem zúčastněným děkujeme za účast, vítězům blahopřejeme a držíme palce v dalším kole.

Blanka Voráčková

Jarní prázdniny

24. 2. 2020 - 28. 2. 2020

ZŠ, ŠD a ŠJ mimo provoz; MŠ provoz dle zájmu rodičů (spojená oddělení na HB)