Olympiáda v anglickém jazyce

3. 3. 2020

Dne 21.2.2020 se na naší škole konalo obvodní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Ve velké konkurenci 18 základních škol Prahy 6 naši žáci dosáhli velmi pěkných výsledků.

Kategorie 6. - 7.třída/ 3. místo Patrik Růžička 7.C

Kategorie 8. - 9. třída/ 3. místo David Zitko 8.B

V pondělí 3. února 2020 se na naší škole uskutečnilo školní kolo olympiády v anglickém jazyce pro II. stupeň ZŠ. Soutěže se zúčastnilo 41 žáků. Žáci projevili velmi dobré dovednosti – poslech, gramatika, konverzace. Zejména v oblasti konverzace prokázali velmi dobré vědomosti i schopnosti domluvit se v zahraničí. Bylo velmi těžké vybrat ty nejlepší.

Kategorie IA - 6./7.třídy

1. místo Patrik Růžička 7.C

2. místo Martin Horony 7.C

3. místo Kryštof Klein 7.D

Kategorie IC - 6./7. třídy

1. místo Lada Stašková 6.B

2. místo Ludvík Feygl 7.C

3. místo Kryštof Bambous 6.D

Kategorie IIA . 8./9. třídy

1. místo David Zitko 8.B

2. místo Matyáš Frank 9.A

3. místo Samuel Heller 9.C

Kategorie IIC 8./9.třídy

1. místo Natálie Obručová 8.C

Do obvodního kola, které se uskuteční na naší škole 21. února 2020 postupují Patrik Růžička a David Zitko.

Všem zúčastněným děkujeme za účast, vítězům blahopřejeme a držíme palce v dalším kole.

Blanka Voráčková

Třídní schůzka 1. ročníku pro školní rok 2020/2021 od 16 hod. v kmenových třídách s třídní učitelkou. (Českomalínská 35)