Omlouvání absence - mobilní aplikace

1. 9. 2023

V letošním roce startujeme elektronické omlouvání absence prostřednictví Bakalářů. Zde naleznete postup, jak správně absenci dítěte prostřednictvím mobilní aplikace omlouvat.

1. Přehled o absenci získáte prostřednictvím ikony "Absence".

2. Při zvolení možnosti "PO DNECH" získáte přehled o dnech, kde je evidovaná absence.

3. Pro omluvení absence zvolte položku "KOMENS"

4. Pro omluvení absence je nezbytně nutné zvolit typ zprávy "Omluvení absence".

5. Vyberte konkrétní datum absence, případně konkrétní hodiny, které je potřeba omluvit.

6. V textu zprávy uveďte důvod absence.

7. Zvolte odeslat (modrý puntík se symbolem papírové šipky).

8. Třídní učitel společně s omluvením absence potvrdí i přečtení zprávy.