Umímeto / volné licence k procvičování

11. 11. 2023

Škola nyní disponuje volnými licencemi, které dovolují neomezené procvičování v zaplacených předmětech (Čj, Aj, M, Př, D, Z, Ch, Ov). Stačí se zaregistrovat a vstoupit do třídy "Procvičování" s kódem EMAX (licencí je omezené množství, proto se nemusí dostat na každího zájemce)

 


K procvičování a učení také využíváme výukový portál Umíme to, kde má škola zaplacenou licenci pro žáky druhého stupně v několika předmětech. Prostředí Umíme to je skvělým nástrojem i pro domácí sebevzdělávání a procvičování. Prvním krokem je registrace.

Licence pokrývají počet žáků druhého stupně a vybrané třídy prvního stupně. Žáci prvního stupně, kteří nemají vytvořené třídy, mohou i přesto na portálu Umímeto v omezeném režimu procvičovat. 

 

Procvičujte a plňte zadané domácí úlohy. Možná vám bude na začátku dělat problémy orientace na webu a přihlášení, ale jistě se velmi rychle rozkoukáte a vše zvládnete. Některé obory lze procvičovat jen v omezené míře (pro ně licence zakoupena není).

 

Jak se zaregistrovat:

  1. Běžte na stránku www.umimeto.org
  2. Vtvořte si účet kliknutím na ikonu v pravém horním rohu (použít lze jakýkoliv email, facebookový nebo google účet)
  3. Po vytvoření účtu klikněte na 'Jsem žák'.
  4. Zadejte kód třídy, který je tvořen jménem EMA + názvem třídy (např.: EMA9A)
  5. Poté můžete plnit domácí úlohy a procvičovat podle jednotilivých předmětů (Umíme česky - Čj; Umíme matematiku - M; Umime fakta - Z, Př, D, Ch, výchova ke zdraví;...)

V případě nejasností nebo technických problémů se neváhejte obrátit v Bakalářích na pane učitele Měchuru; případně email matej.mechura@zsemydestinnove.cz

 

 

Vtvořte si účet kliknutím na ikonu v pravém horním rohu.

 

Zvolte "Vytvořit účet"; Registrujte se přes soukromý nebo školní email, můžete využít i registraci přes Google či Facebook

 

Zadejte kód třídy, který tvořen  jménem EMA a názvem třídy, např.: EMA9A

Mezi předměty se vybírá v menu v levém horním menu: Umíme česky - Čj; Umíme matematiku - M; Umime fakta - Z, Př, D, Ch, výchova ke zdraví;...

 

 

 

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové