4. C

Třídní učitelka: Mgr. Hedvika Budilová

Příběh Pražského hradu

Ve třetí třídě jsme začali a ve čtvrté třídě jsme dokončili hru na Pražském hradě. Při řešení zadaných úkolů děti prošly všechna nádvoří Pražského hradu, katedrálu sv. Víta, baziliku sv. Jiří, Vladislavský sál, Starý královský palác, Zlatou uličku, věž Daliborku a muzeum Karlova mostu. Program měl osm variant a čtyři trasy. Po splnění všech úkolů se děti za odměnu vyfotografovaly na královském trůnu v heremlínovém plášti s korunovačními klenoty.

Hravou fornou se tak děti dozvěděly spoustu zajímavostí z dob minulých.

školní rok 2023/24

školní rok 2022/23