Lyžařský kurz

více videí zde

Nedílnou součástí výuky tělesné výchovy jsou i každoroční lyžařské kurzy pro sedmé ročníky. Kurz se koná v Krkonoších v Peci pod Sněžkou a o výcvik se starají zkušení lektoři z řad učitelů a externí instruktoři lyžování. Tento kurz je pochopitelně určený nejen úplným začátečíkům, ale na své si přijdou i zkušenější jezdci.

Pec po Sněžkou 8. 2. - 15. 2. 2020

Odjezd: sraz v 8:00 hodin před budovou školy (odjezd 8:30 hodin)

Příjezd: cca 14:00 hodin před budovu školy

Peníze na vleky: 2870,- (+50 vratná záloha na čipovou permanentku); lyžaři začátečníci utratí cca 1700,- (ceník školních skipasů zde)

číslo účtu: 833061/0100 (škola)

variabilní symbol: evidenční číslo žáka

konstantní symbol: 0558

specifický symbol: 301

cena: 4600,-

termín platby: do 31. 12. 2019

Žádáme rodiče, aby uváděli specifický i variabilní symbol plateb dle výše uvedených pokynů, jinak nebude možné platbu identifikovat!

Přiložené soubory

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.