Vodácký kurz

Pokyny k platbě akce:

Vodácký kurz 17.6. - 20.6. 2019

Variabilní symbol - evidenční číslo dítěte

Konstantní symbol - 0558

Specifický symbol - 221 cena: 2700,-

Termín platby: do 01.06. 2019 !!!

Žádáme rodiče, aby uváděli specifický i variabilní symbol plateb dle výše uvedených pokynů, jinak nebude možné platbu identifikovat!!!

Vodácký výcvik na raftech se uskuteční v termínu 17. 6. /pondělí/ až 20. 6. 2019 /čtvrtek/ ve spolupráci s agenturou Inge-outdoor na řece Vltavě. Na kurz se mohou přihlásit všichni žáci osmého a devátého ročníku, při výběru účastníků však budou mít přednost žáci 8. ročníků (pro každou z osmých tříd je rezervováno 5 míst). V případě velkého zájmu budou o výběru rozhodovat kritéria (viz níže). Přihláška je ke stažení zde v přílohách stránky, nebo k vyzvednutí v kabinetu tělesné výchovy. Cena kurzu je 2700,- Kč. Poslední termín pro odevzdání vyplněné přihlášky je pátek 26. 4. 2019.

Kritéria: žák 8. ročníku +3 body/ vzorná kázeň +1 bod (bez napomenutí, důtky)/ reprezentace školy ve sportovních nebo vědomostních soutěžích +1 bod/ v případě rovnosti bodů bude rozhodovat pořadí odevzdání přihlášek

Přiložené soubory

Přihláška 411 kB PDF dokument