Výběrové řízení: certifikované sady pro preventivní testování COVID-19 pomocí RT-PCR

11. 5. 2021

Předmětem veřejné zakázky je dodávka certifikovaných sad k neinvazivnímu odběru biologického vzorku slin- cucání tampónu pro preventivní testování COVID-19 pomocí RT-PCR testů dle předchozího požadavku zadavatele obsaženého v příslušné objednávce a zajištění zpracování a vyhodnocení testů pro děti s využitím metody laboratorní analýzy více vzorků dohromady („poolování“) včetně logistiky předání materiálu z/do laboratoře po odběru 1x týdně v pátek ze základní školy (dvě testovací místa náměstí Svobody 3/930 a Českomalínská 35), přičemž 1. dodávka proběhne v den před vlastním testováním tj. 20. 5. 2021. Podmínkou je zpracování dodaných vzorků laboratoří, která disponuje systémem managementu kvality v souladu s mezinárodní normou ČSN EN/IEC 15189: 2015 pro provádění neinvazivních RT-PCR testů, služba musí být provedena validovanou metodou testování a garantované v celkovém množství 760 ks testovacích sad na 1 testování. Aktuální počet požadovaných testů bude vždy emailem sdělen kontaktní osobou do laboratoře nejpozději v úterý daného týdne a požadované množství testů dodáno nejpozději ve středu. Testování bude probíhat vždy v pátek 1 x za 14 dní na konci 1. vyučovací hodiny – zahájeno bude 21. 5. 2021. Další termíny po upřesnění 4. 6. 2021 a 18. 6. 2021.

 

Více informací naleznete v příloze viz níže

Přiložené soubory

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové