Procvičování na Umimeto.org

20. 9. 2021

K procvičování a učení také využíváme výukový portál Umíme to, kde má škola zaplacenou licenci pro žáky druhého stupně v několika předmětech. Prostředí Umíme to je skvělým nástrojem i pro domácí sebevzdělávání a procvičování. Prvním krokem je registrace.

Licence pokrývají počet žáků druhého stupně a vybrané třídy prvního stupně. Žáci prvního stupně, kteří nemají vytvořené třídy, mohou i přesto na portálu Umímeto procvičovat.

Procvičujte a plňte zadané domácí úlohy. Možná vám bude na začátku dělat problémy orientace na webu a přihlášení, ale jistě se velmi rychle rozkoukáte a vše zvládnete. Některé obory lze procvičovat jen v omezené míře (pro ně licence zakoupena není).

Jak se zaregistrovat:

1. Běžte na stránku www.umimeto.org
  2. Vtvořte si účet kliknutím na ikonu v pravém horním rohu (použít lze jakýkoliv email, facebookový nebo google účet)
  3. Po vytvoření účtu klikněte na 'Jsem student'.
  4. V pravém horním rohu vyberte možnost "Moje třída"
  5. Zadejte heslo třídy, které je v drtivé většině případů tvořeno názvem třídy a číslem 2021, např.: 9E2021
  6. Poté můžete plnit domácí úlohy a procvičovat podle jednotilivých předmětů (Umíme česky - Čj; Umíme matematiku - M; Umime fakta - Z, Př, D, Ch, výchova ke zdraví;...)

Vtvořte si účet kliknutím na ikonu v pravém horním rohu.

Registrujte se přes soukromý nebo školní email, můžete využít i registraci přes Google či Facebook

V pravém horním rohu vyberte možnost "Moje třída"

Zadejte heslo třídy, které je tvořeno názvem třídy a číslem 2021, např.: 9E2021

Mezi předměty se vybírá v menu v levém horním menu: Umíme česky - Čj; Umíme matematiku - M; Umime fakta - Z, Př, D, Ch, výchova ke zdraví;...

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.