Zahraniční zájezdy

• pořádáme výukové zájezdy, a to především do Anglie, Francie a Španělska
  • délka pobytu je cca týden až dva týdny
  • specifikem je bydlení v rodinách a návštěva místní školy
  • kromě výuky ve škole mají žáci bohaté možnosti seznámit se s kulturními památkami a způsobem života v navštívené oblasti, ověřit si své konverzační dovednosti v cizím jazyce a zlepšit je
  • žáci z pobytu zpracovávají deník a dále jej využívají ve výuce, v projektech apod.
  • žákům s trvalým bydlištěm v Praze 6 je poskytována dotace Úřadu MČ Praha 6

Přiložené soubory

Přihláška: Anglie 2020 30 kB Dokument
Propozice: Anglie 2020 347 kB PDF dokument
Potvrzení o bezinfekčnosti 289 kB PDF dokument
Posudek zdravotní způsobilosti 463 kB PDF dokument

Zápis do ZŠ do 1. ročníku

21. 4. 2020 - 22. 4. 2020

Zápis proběhne v budově nám. Svobody 3/930, přízemí od 14:00 do 18:00 hodin. Informace k zápisu, elektr. dokumenty budou zveřejněny na stránkách školy a portálu www.jakdoskoly.cz od 6. 4. 2020.