Zahraniční zájezdy

• pořádáme výukové zájezdy, a to především do Anglie, Francie a Španělska
  • délka pobytu je cca týden až dva týdny
  • specifikem je bydlení v rodinách a návštěva místní školy
  • kromě výuky ve škole mají žáci bohaté možnosti seznámit se s kulturními památkami a způsobem života v navštívené oblasti, ověřit si své konverzační dovednosti v cizím jazyce a zlepšit je
  • žáci z pobytu zpracovávají deník a dále jej využívají ve výuce, v projektech apod.
  • žákům s trvalým bydlištěm v Praze 6 je poskytována dotace Úřadu MČ Praha 6

Vánoční prázdniny

21. 12. 2019 - 5. 1. 2020

ZŠ, ŠD, ŠJ mimo provoz; MŠ 23. 12. – 1. 1. 2020 mimo provoz a 2. – 3. 1. 2020 provoz v omezeném režimu (děti spojeny na HB do jednoho oddělení)