Volba předsedy a místopředsedy žákovského parlamentu

9. 10. 2019

Na druhém zasedání žákovského parlamentu, který proběhl dne 19.9.2019, si volili zástupci tříd svého předsedu a místopředsedu. Na místo předsedy si žáci zvolili Jana Hedla ze třídy 9.C a za místopředsedkyni si zvolili Terezu Dvořákovou ze třídy 8.A.

Předseda a místopředsedkyně našeho parlamentu se budou v doprovodu koordinátora žákovského parlamentu účastnit pravidelného setkávání Městského žákovského parlamentu, kde budou probírat témata týkající se problematiky městské části Prahy 6. Zde mohou přispět ať už svými náměty nebo náměty sesbíranými od žáků naší školy, které povedou k pozitivní změně na území Prahy 6. 

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové