Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky

18. 2. 2021

Ve čvtrtek 18. 2. 2021 proběhne od 10:00 do 11:00 hodin videokonference s vedením školy, kde bude možné získat doplňující informace. Schůzka bude vytvořena pomocí programu Microsoft Teams a vstoupíte do ní prostřednictvím odkazu (viz níže) 

Pro připojení přes mobilní zařízení je zapotřebí stáhnout si aplikaci Microsoft Teams. V případě počítačů doporučujeme internetový prohlížeč Google Chrome a Microsoft Edge, kde můžete do schůzky vstoupit přímo z prohlížeče bez nutnosti instalací. V případě, že využíváte jiný internetový prohlížeč, budete pravděpodobně vyzváni ke stažení aplikace Teams a k její instalaci do počítače.

 

1. krok: kliknout na odkaz

Kliknutím sem se připojíte ke schůzce

 

2. krok: po kliknutí na odkaz vyberte jednu ze tří možností... (varianta pro Google Chrome a Microsoft Edge; v ostatních případech nemáte jinou možnost, než si stáhnout do počítače aplikaci)

 

3. krok: připojit se do schůzky

 

4. krok: tlačítka na vypnutí/zapnutí webkamery a zvuku

 

a je to..

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové