Závěrečné práce

Žák by měl vypracováním závěrečné práce prokázat schopnosti a dovednosti v rámci dlouhodobější samostatné práce, vyhledávání a zpracovávání informací, v práci s MS Word a PowerPoint a v neposlední řadě schopnost kultivovaného ústního projevu.

Pokyny, formát a hodnocení práce budou vyvěšeny v průběhu měsíce října zde.

Přiložené soubory

Pokyny k závěrečné práci 189 kB PDF dokument
Citace 672 kB PDF dokument
Hodnocení závěrečné práce 443 kB PDF dokument

Zápis do školky

4. 5. 2021

Zápis proběhne 4. května 2021 od  13 - 17 hodin. Dokumenty a kritéria budou postupně zveřejněny.