Jak se přihlásit do Microsoft Teams

9. 10. 2020

​​​​​​​Prostředí Microsoft Office 365 (Outlook, Word, PowerPoint, Teams apod.) mají všichni žáci školy bezplatně a online k dispozici.

Co je potřeba?

Pro webináře budete potřebovat počítač s připojením na internet, reproduktory nebo sluchátka, ideálně také mikrofon (snažší komunikace s učitelem). Pro práci v Teams lze využít i tablet nebo chytrý telefon, na který si stáhnete tuto aplikaci (Android, iOS). Výuka vedená přes elektronickou žákovskou knížku zůstává hlavním vzdělávacím nástrojem naší školy. Microsoft Teams bude zatím sloužit především jako nástroj pro konzultace. 

Do elektronické žákovské knížky bude v dohledné době každému žákovi doručene zpráva, ve které nalezne svoji novou školní emailovou adresu, která je kombinací prvních dvou písmen ze jména a z příjmení, které jsou proloženy identifikačním číslem žáka. Zpráva bude obsahovat také jednorázové heslo, které si při registraci každý žák změní na své osobní heslo. 

Jak pracovat s Microsoft Teams?

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové