Jak se přihlásit do Microsoft Teams

24. 9. 2022

​​​​​​​Prostředí Microsoft Office 365 (Outlook, Word, PowerPoint, Teams apod.) mají všichni žáci školy bezplatně a online k dispozici.

Co je potřeba?

Pro webináře budete potřebovat počítač s připojením na internet, reproduktory nebo sluchátka, ideálně také mikrofon a webkameru (snažší komunikace s učitelem). Pro práci v Teams lze využít i tablet nebo chytrý telefon, na který si stáhnete tuto aplikaci (Android, iOS). 

Do elektronické žákovské knížky bude v dohledné době nově příchozím žákům doručena zpráva, ve které nalezne svoji novou školní emailovou adresu, která je kombinací prvních dvou písmen ze jména a z příjmení, které jsou proloženy identifikačním číslem žáka. Zpráva bude obsahovat také jednorázové heslo, které si při registraci každý žák změní na své osobní heslo. 

Jak pracovat s Microsoft Teams?

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové