Zápis do školky

2. května 2024 (12:00 - 16:00) budova nám. Svobody 3/930, přízemí

Registrační elektronický systém k zápisu do MŠ: https://jakdoskolky.cz/zapis/ bude spuštěn 3. dubna 2024 a bude ukončen 1. května 2024, tedy v noci před dnem zápisu. Na pořadí registrací nezáleží, rozhoduje pouze spádovost, proto s registrací nespěchejte a vše raději pečlivě vyplňte. Ke své registraci se můžete kdykoli vrátit, informace změnit či doplnit a dokonce si můžete rezervovat i jiné časy! Kritéra zápisu do MŠ pro školní rok 2024/25 naleznete v přílohách na této stránce.

Potřebné dokumenty k zápisu do MŠ, které musí být u žádosti doloženy:

• Rodný list dítěte (ke kontrole správnosti dokumentů)
  • Žádost o přijetí dítěte ke vzdělávání, která bude vygenerována po vyplnění registrace na stránkách jakdoskolky.cz (vytištěnou s podpisy zákonných zástupců a lékařské potvrzení o očkování u dětí)
  • Občanský průkaz zákonného zástupce (pro kontrolu trvalého pobytu)
  • U cizinců pas a povolení k pobytu na území ČR (pro kontrolu povolení pobytu a kontrolu správnosti vyplněných dokumentů)
  • Případná odborná a jiná doporučení

Přiložené soubory