Ztráty a nálezy

12. 1. 2022

Blíží se pololetí a za tu dobu se toho stihlo hodně ztratit a nalézt. Projděte si galerii, jestli tam nenajdete nějakou svoji oblíbenou věc.

 

Věci jsou prozatím uskladněny u kabinetu tělesné výchovy v přízemí, kde si je také můžete vyzvednout. Věci, které nenajdou svého majitele do konce ledna, budou věnovány na charitu nebo zlikvidovány. Děkujeme za pochopení. 

Kontakt v případě nejasností: matej.mechura@zsemydestinnove.cz

 

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Prohlídku naší školy ve fotografiích si můžete zobrazit zde.

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové