Zájemci o školu

15. 5. 2020

Výsledky přijímacího řízení do 1. třídy pro školní rok 2020/2021

 

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás dále požádali  o spolupráci a zrychlení procesu přijetí žáků na naši školu.

Pokud zákonný zástupce dítěte dodá dne 18. 5. 2020 v době od 14.00 do 16.00 hod. do přijaté školy zápisový lístek, který obdržel spolu s potvrzením o účasti na zápisu, potvrdí přijetí do této školy. Dodání zápisového lístku je dobrovolné, velmi však usnadní proces zápisu. Zákonný zástupce současně podepíše zpětvzetí žádosti o přijetí pro školu, do které jeho dítě nenastoupí. Podepsané zpětvzetí v této škole ukončí správní řízení přijímacího řízení.

Zápisové lístky se odevzdávají 18. 5. od 14 – 16 hod. na vrátnici školy, nám. Svobody 3/930

 

 

VÝSLEDKY PŘIJIMACÍHO ŘÍZENÍ DO 1. TŘÍDY

ŠK. ROK 2020/2021 VIZ PŘÍLOHA --- ZDE---

 

 

Z důvodu současné náročné organizační situace bude třídní schůzka až poslední týden v srpnu.

Paní učitelky Vás koncem června osloví seznamovacím dopisem v mailové komunikaci a pošlou informace, pomůcky i další  podrobnosti k nástupu do 1. třídy. Během prázdnin můžete již komunikovat s novou třídní paní učitelkou.

O přesném termínu třídní schůzky Vás budou paní učitelky včas informovat.

 

Děkujeme za pochopení.

 

Vyvěšeno: 15. 5. 2020                                                                      Mgr. Ota Bažant

                                                                                                  ředitel ZŠ a MŠ Emy Destinnové 

 

 

 

 

 

Kalendář akcí

Prohlídka školy

Žáci právě připravují videoprohlídku naší školy. Jak to u nás vypadá se zatím můžete podívat zde

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové