Zájemci o školu

15. 5. 2020

Výsledky přijímacího řízení do 1. třídy pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás dále požádali  o spolupráci a zrychlení procesu přijetí žáků na naši školu.

Pokud zákonný zástupce dítěte dodá dne 18. 5. 2020 v době od 14.00 do 16.00 hod. do přijaté školy zápisový lístek, který obdržel spolu s potvrzením o účasti na zápisu, potvrdí přijetí do této školy. Dodání zápisového lístku je dobrovolné, velmi však usnadní proces zápisu. Zákonný zástupce současně podepíše zpětvzetí žádosti o přijetí pro školu, do které jeho dítě nenastoupí. Podepsané zpětvzetí v této škole ukončí správní řízení přijímacího řízení.

Zápisové lístky se odevzdávají 18. 5. od 14 – 16 hod. na vrátnici školy, nám. Svobody 3/930

VÝSLEDKY PŘIJIMACÍHO ŘÍZENÍ DO 1. TŘÍDY

ŠK. ROK 2020/2021 VIZ PŘÍLOHA --- ZDE---

Z důvodu současné náročné organizační situace bude třídní schůzka až poslední týden v srpnu.

Paní učitelky Vás koncem června osloví seznamovacím dopisem v mailové komunikaci a pošlou informace, pomůcky i další  podrobnosti k nástupu do 1. třídy. Během prázdnin můžete již komunikovat s novou třídní paní učitelkou.

O přesném termínu třídní schůzky Vás budou paní učitelky včas informovat.

Děkujeme za pochopení.

Vyvěšeno: 15. 5. 2020                                                                      Mgr. Ota Bažant

ředitel ZŠ a MŠ Emy Destinnové